logo

Alisa Manyonok

Úvod

Alisa Manyonok je populárna ruská modelka, volejbalová hráčka, víťazka súťaže krásy a influencerka na sociálnych sieťach. . Popularitu si získala po víťazstve v súťaži Miss Earth 2019. Zúčastnila sa mnohých súťaží krásy. Okrem toho Alisa modeluje pre Miss International a Supermodel International.

java webové služby

Spolupracovala aj s mnohými známymi firmami v oblasti starostlivosti o pleť a módy. Je súťažnou plavkyňou a volejbalistkou. Alisa sa zúčastnila mnohých volejbalových súťaží.

Narodenie a raný život

Alisa Manyonok sa narodila vo Vladivostoku v Rusku 5. apríla 1995. Alice Manyonok je jej skutočné meno. Pracuje ako modelka, volejbalistka, súťažiaca v súťaži krásy a influencerka na sociálnych sieťach. Momentálne býva v Kazani v Tatarstane v Rusku. Jej národnosť je ruská a ona je Baran. Praktizuje kresťanstvo a má zmiešané dedičstvo.

Vzdelávacie kvalifikácie

Svoje vzdelanie ukončila na miestnej strednej škole v meste. Na strednej škole súťažila v mnohých športových tituloch. Po ukončení školy a získaní bakalárskeho titulu vstúpila na Kazanskú univerzitu.

Rodina

Alisa sa narodila v dobre zavedenej ruskej rodine. Je to zbožňujúce najstaršie dieťa svojich rodičov. Jej matka je pani Monyonok, profesionálna basketbalistka; jej otcom je pán Manyonok, bývalý profesionálny športovec a plavec. Alisina matka a otec hrali profesionálne za KGU v Rusku a jej otec vyhral dva majstrovstvá Európy v plávaní. V jej rodine je brat, ktorý je súrodencom. Alisa zverejnila na sociálnych sieťach niekoľko fotiek svojej rodiny. Patrili medzi nich aj jej brat a otec.

ostrý uhol

Keď je tvoja mama dokonalá, Alisa napísala popis k fotke, na ktorej je dieťa, a ktorú zdieľala so svojou matkou. Som tu malá opica. Taký je to pocit mať matku, ktorá je vždy mladá, má dokonalé telo, je múdra a má krásnu postavu. Snažím sa byť taký, ale zatiaľ sa mi to ešte nepodarilo.

Priateľ a vzťah

Je to úžasná a známa modelka. Alisa modelovala pre renomované módne značky a časopisy. Pracovala aj pre niekoľko známych social media influencerov a modeliek. Tisíce ľudí sledujú Alisu na jej účtoch na sociálnych sieťach práve teraz. Mnohí z jej fanúšikov sú zvedaví na jej romantickú históriu alebo na to, kto je jej priateľ.

Nikde na svojich účtoch na sociálnych sieťach však svoj vzťahový stav nespomína. Jej rodinný stav aj stav randenia sú slobodné. Rád trávi čas so svojimi blízkymi.

Kariéra a povolanie

S volejbalom začala na strednej škole, kde začala svoju volejbalovú kariéru. Alisa počas strednej školy súťažila v mnohých volejbalových súťažiach. Na svojich účtoch na sociálnych sieťach zverejnila aj veľa obrázkov a videí, na ktorých hrá volejbal. Je tiež súťažnou plavkyňou. Po skončení strednej školy navštevovala vysokú školu a tam získala bakalársky titul.

Potom začala s modelingom a zúčastnila sa mnohých súťaží krásy. Alisa bola v roku 2013 korunovaná za prvú vicemajsterku Miss Tatarstan. Z Baranovichi, Brest, Bielorusko, získala titul Miss Beautiful Body v roku 2015. Okrem toho Alisa reprezentovala Rusko a skončila v Top 15 na japonskej súťaži Miss International 2016. V roku 2016 skončila ako prvá na druhom mieste v súťaži Supermodel International a vyhrala modelingovú súťaž Miss Photogenic v Bangkoku v Thajsku.

verejná vs súkromná java

V Soule, kórejskom kongresovom centre Grand Hill, bola Alisa korunovaná za svetovú kráľovnú krásy 2018. V roku 2019 bola korunovaná za Miss Earth a stala sa veľmi známou po celej planéte. Posledná korunovačná noc tejto súťaže, ktorej sa zúčastnilo 85 žien z celého sveta, sa konala v Cove Manila v Okada Manila, Paranaque City, Metro Manila, Filipíny. James Deakin pôsobil ako hostiteľ šou pre súťaž Miss Earth. V súčasnosti Alisa pôsobí ako módna influencerka a modelka na sociálnych sieťach.

Čistá hodnota a príjem

Odhadovaná hodnota čistého majetku Alisy Manyonok je 1,5 milióna dolárov. Je to známa ruská modelka, volejbalistka, víťazka súťaže krásy a influencerka na sociálnych sieťach. Alisa sa úctyhodne živí ako modelka. Zarába peniaze využívaním svojich účtov na sociálnych sieťach na propagáciu známych produktov. Život v Rusku si užíva so svojou rodinou.

Záver

Alisa Manyonok je veľmi známa a nadaná volejbalová hráčka, modelka, víťazka súťaže krásy a influencerka na sociálnych sieťach. Pracuje neuveriteľne tvrdo a má veľkú základňu fanúšikov.